• Wpisów: 29
  • Średnio co: 112 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 09:55
  • Licznik odwiedzin: 30 393 / 3379 dni
 
biuroreklamy
 
Biuro Reklamy Grupy o2: MTV Networks Polska i Grupa o2 rozpoczynają współpracę.


Warszawa, 22 grudnia 2009: MTV Networks Polska rozpoczyna współpracę z Grupą o2 w zakresie obsługi reklamowej serwisów internetowych należących do portfolio MTV Networks Polska.  Efektywnie sprzedaż reklamy rozpocznie się w styczniu 2010 roku.

Na mocy zawartego porozumienia, Grupa o2 dołączy do swojej oferty reklamowej witryny czterech stacji telewizyjnych: MTV Polska, Viva Polska, VH1 Polska oraz Comedy Central Polska co umożliwi reklamodawcom efektywniejsze dotarcie z przekazem do dwóch grup docelowych (MTV i Viva – 13-29 lat, VH1 oraz Comedy Central – 16-49 lat).

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z o2 ze względu na siłę tej grupy w polskim internecie; wierzymy w synergię naszych serwisów i potencjał wzrostu statystyk odwiedzalności witryn MTVNP. Nie bez znaczenia dla naszej decyzji były również świetne oceny zbierane przez Biuro Reklamy o2.pl.” – mówi Tomasz Bruss Dyrektor ds. Reklamy i sponsoringu w MTV Networks Polska.

„MTV Networks Polska wzmocni swoimi witrynami portfolio Grupy o2 w segmencie Rozrywka i Lifestyle. Marki o wysokiej świadomości takie jak MTV Polska, Viva Polska, VH1 Polska czy Comedy Central Polska świetnie uzupełnią naszą ofertę i wierzymy, że wspólnie z witrynami takimi jak Pudelek.pl, Wrzuta.pl, Kafeteria.pl czy LuxLux.pl pozwolą nam dotrzeć do nowej grupy reklamodawców.” – mówi Karol Suchenek, Dyrektor Sprzedaży Agencyjnej i Performance w Grupie o2.

MTV Networks Polska
MTV Networks Polska nadaje program telewizyjny oraz zarządza witrynami internetowymi i przedsięwzięciami multimedialnymi następujących marek: MTV Polska, VH1 Polska, VIVA Polska, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska, europejskich kanałów MTVNHD, MTV European, VH1 European i VH1 Classic oraz portalem typu VOD - switch2one.tv.
MTV Networks Polska należy do jednej z największych na świecie platform mediowych, grupy VIACOM

Grupa o2
Grupa o2 świadczy usługi reklamowe w ponad 50 serwisach internetowych, w tym w szczególności w serwisach funkcjonujących pod domenami: o2.pl, pudelek.pl, wrzuta.pl, kafeteria.pl, autokrata.pl, snobka.pl, pardon.pl, luxlux.pl, smog.pl, egoisci.pl.

Nie możesz dodać komentarza.